Mūsu aizkaru sliežu izstrādājumi

„Goelst“ parādīs jums īsto ceļu. Izvēlieties sliežu tipu atbilstoši audumam, stilam un aizkara tipam, ko vēlaties uzstādīt. Izvēlieties darbināšanas metodi. Neviena kombinācija nav neiespējama.

Neatkarīgi no jūsu izvēles visas „Goelst“ aizkaru sliedes ir izgatavotas no visaugstākās kvalitātes alumīnija un aprīkotas ar visgludākajām un visklusākajām sliedēm.


Manuāli darbināmās aizkaru sliedes

aizkaru sliedes 2102 aizkaru sliedes 4600 aizkaru sliedes 4700 aizkaru sliedes 2900

Manuāli darbināmās „Goelst“ aizkaru sliedes ir pieejamas trīs kategorijās: šaurās aizkaru sliedes, platās aizkaru sliedes un sliede vairākiem aizkariem.

Atkarībā no jūsu aizkaru izskata un svara jūs izvēlēsieties vienu no daudzajiem šauro vai plato sliežu tipiem.

Vairākas sliedes ar vienu elementu nodrošina divas līdz trīs nevainojami paralēlas sliedes. Ideāls risinājums, piemēram, caurspīdīgu un biezu aizkaru kombinēšanai.

 

Lejupielādēt brošūru Manuāli darbināmās aizkaru sliedes(šaurās sliedes)

 

Lejupielādēt brošūru Manuāli darbināmās aizkaru sliedes (platās sliedes)

Ar auklu darbināmās aizkaru sliedes

Ar auklu darbināmās aizkaru sliedes 5100 Ar auklu darbināmās aizkaru sliedes 5300 Ar auklu darbināmās aizkaru sliedes 5600 Ar auklu darbināmās aizkaru sliedes

Ar auklu darbināmās aizkaru sliedes ir elegants risinājums un nodrošina aizkaru vieglu un klusu slīdēšanu. Ir pieejamas vairāku tipu sliedes, kas piemērotas gan viegliem, gan smagiem aizkariem. Mūsu speciālisti var izliekt sliežu sistēmas tā, lai tās būtu piemērotas jebkurai formai un telpai.

Īpašas sistēmas, tādas kā romiešu žalūziju sliedes, paneļu sliedes un nodalījumu sliedes, arī var darbināt ar auklu.

 

Lejupielādēt brošūru Ar auklu darbināmās aizkaru sliedes

Elektriskās aizkaru sliedes

Elektriskās aizkaru sliedes 6200 Elektriskās aizkaru sliedes Nice RF Elektriskās aizkaru sliedes Elektriskās aizkaru sliedes

Visgreznākajam un praktiskākajam risinājumam pareizā izvēle ir ar elektrību darbināmas aizkaru sistēmas. Elektriskās sistēmas var kontrolēt ar infrasarkanās gaismas vai radio tālvadības pulti vai pievienot mājokļa automātiskās vadības sistēmai.

Aizkaru darbināšanai ar tālvadības pulti ir daudz priekšrocību. Ir iespējams viegli kontrolēt grūti aizsniedzamus, augstu novietotus vai virsgaismas logus. Turklāt elektriskās aizkaru sliedes ir nepieciešams un praktisks risinājums mazāk mobiliem cilvēkiem. Un, visbeidzot, elektriskās aizkaru sliedes var turpināt darboties cilvēku prombūtnes laikā, imitējot to klātbūtni. Mierinošs papildinājums jūsu profilakses pasākumiem pret ielaušanos.

Jums ir arī iespēja atslēgt mehānismu, kas ļauj aizkarus aizvilkt un atvilkt manuāli.

 

Lejupielādēt brošūru Elektriskās aizkaru sliedes

Nodalījumu aizkaru sliedes / slimnīcas aizkaru sliedes

Nodalījumu aizkaru sliedes / slimnīcas aizkaru sliedes 4100 Nodalījumu aizkaru sliedes / slimnīcas aizkaru sliedes 4100 Nodalījumu aizkaru sliedes / slimnīcas aizkaru sliedes 5100 Slimnīcas aizkaru sliedes

„Goelst“ nodalījumu aizkaru sliežu sistēmas ir īpaši izstrādātas veselības aprūpes sektoram, un tās ir bijušas nozares standarts gadiem ilgi. Šo sliežu tipisks pielietojums ir gultu atdalīšana slimnīcās un citās veselības aprūpes iestādēs, taču tās var izmantot arī kā nodalošu elementu uzņēmumos un pat mājokļos.

Sistēmu var aprīkot atbilstoši drošības prasībām, un mūsu nodalījumu sliedes, protams, var būt motorizētas. Komplektā var iekļaut arī tādu parocīgu aprīkojumu kā infūziju statīvs, infūziju āķis un aizkaru atsienamā cilpa.

 

Lejupielādēt brošūru slimnīcas aizkaru sliedes

Sistēmas romiešu žalūzijām

Sistēmas romiešu žalūzijām 7400-E Sistēmas romiešu žalūzijām 7400 Sistēmas romiešu žalūzijām 7800 romiešu žalūzijas

Kā atsevišķa sistēma vai apvienojumā ar parastajiem aizkariem romiešu žalūzijas ienes siltumu un stilu jebkurā interjerā. Žalūziju vertikālā kustība ir ideāli piemērota, lai aizsegtu kādu vietu, apslēpjot to ziņkārīgu garāmgājēju skatieniem vai efektīvi aptumšotu telpu.

Romiešu aizkari arī ietaupa vietu. Parasti tie tiek uzstādīti loga padziļinājuma iekšpusē, tādējādi tie neaizņem vietu uz sienas.

„Goelst“ romiešu žalūziju sistēmas ir piemērotas visa veida audumiem, un tās var darbināt ar auklu, ķēdi vai elektrību. Žalūzijas var novietot jebkurā augstumā. Pēc izvēles ir pieejama pusautomātiska funkcija: paraujot auklu, žalūzija nolaižas automātiski.

 

Lejupielādēt brošūru Sistēmas romiešu žalūzijām

Sistēmas aizkaru paneļiem

paneļu aizkari Sistēmas aizkaru paneļiem Sistēmas aizkaru paneļiem 7330 paneļu aizkari

„Goelst“ aizkaru paneļu sistēmas aicina domāt radoši: vai vēlaties izgreznot iespaidīgus logus, sadalīt telpu, vai nodalīt skapja telpu, aizkaru paneļi vienmēr ir elegants un elastīgs risinājums. Turklāt gludais panelis lieliski izceļ jebkuru audumu pēc jūsu izvēles.

„Goelst“ paneļus var izmantot pa vienam vai savienot pa vairākiem. Savienotus paneļus var darbināt ar elektrību, auklu vai rokturīti.

 

Lejupielādēt brošūru Sistēmas aizkaru paneļiem

Sliedes dušas aizkariem

4100 5100 Shower curtain rails for hospital / healthcare 4200

Daudzās nozarēs, piemēram, veselības aprūpē, viegli slīdoši dušas aizkari ir ne tikai vēlami, bet gan nepieciešami drošības, ērtības un praktisku apsvērumu dēļ. Tādēļ „Goelst“ dušas aizkaru sliedes ir meistarīgi izgatavotas no viengabala sliedes, ieskaitot liekumus. Šis viengabala alumīnija profils ar ūdensizturīgiem stiprinājumiem nodrošina to, ka dušas aizkari vienmēr slīd viegli un klusi, gadu no gada.

Šo sliežu stabila uzstādīšana, izmantojot komplektā iekļautos montāžas piederumus, ir viegls darbs.

 

Lejupielādēt brošūru Sliedes dušas aizkariem

Ziemas dārzi / Virsgaismas

Ziemas dārzi / Virsgaismas Ziemas dārzi / Virsgaismas sistēmas 6500 Ziemas dārzi / Virsgaismas sistēmas 6700 Ziemas dārzi / Virsgaismas

Ziemas dārzi, virsgaismai un citām telpām ar caurspīdīgu jumtu nepieciešams īpašs risinājums. Jumta logus bieži ir grūti aizsniegt, tiem var būt īpaša forma vai izaicinoši leņķi. Tomēr jūs tik un tā vēlaties aizturēt saules gaismu, regulēt telpas temperatūru vai vājināt akustiku.

Visos šajos gadījumos „Goelst“ sistēmas sniegs risinājumu. „Goelst“ var piegādāt sistēmas jebkādas formas un leņķa logiem. Šīs sistēmas ir elektriskas, un tās var darbināt ar tālvadības pults vai mājokļa automātiskās vadības sistēmas palīdzību.

 

Lejupielādēt brošūru Ziemas dārzi / Virsgaismas sistēmas

Attēlu piekaru sistēmas

Attēlu piekaru sistēmas Attēlu piekaru sistēmas Attēlu piekaru sistēmas Attēlu piekaru sistēmas

Daudzās nozarēs, bet aizvien vairāk arī mājokļos sienu dekoratīvie elementi tiek regulāri nomainīti, pārkārtoti un pārvietoti. Tā rezultātā sienas izskatās bakurētainas. Ar „STAS“ attēlu piekaru sistēmām rāmju nomaiņa kļūst neiedomājami viegla. Un sienas netiek bojātas.

Attēlu piekaru sistēma sastāv no neitrālas attēlu sliedes un piemērotām auklām un āķiem. Sliede tiek montēta pie sienas vai griestiem. Pēc tam auklas tiek ieāķētas sliedē un āķi tiek slidināti pa auklu līdz vēlamajam augstumam. Pēdējais solis ir vienkārša objektu iekāršana āķos. Nav nepieciešama sarežģīta izvietojuma plānošana un mērīšana, vienkārši izveidojiet uzmetumu un pielāgojiet to procesā. Maksimālam efektam mūsu sistēmu var aprīkot ar LED vai halogēna tehnoloģijām jūsu iecienītāko objektu izcelšanai.

Īsumā: attēlu piekaru sistēmas ir neitrāls, elegants un ļoti elastīgs risinājums statiskam sienu dizainam. Iegādājieties vienreiz un jūs esat nodrošināti visam mūžam!

 

Lejupielādēt brošūru Attēlu piekaru sistēmas

Sistēma „Swing“

Sistēma „Swing“ Sistēma „Swing“ Sistēma „Swing“

„Swing“ ir nevis sliežu sistēma, bet gan sliežu papildinājums. Īpašā „Swing“ tehnika aizkariem ieveido skaistas un regulāras ieloces. Grezns izskats, ko var atrast viesnīcās, uz jahtām, kā arī arī privātos mājokļos visā pasaulē.

„Swing“ var lietot apvienojumā ar aizkaru sistēmām, kas tiek darbinātas manuāli, elektriski vai ar auklu.

 

Lejupielādēt brošūru Sistēma „Swing“
ARA

AR

AT

AU

BE

BR

BG

CA

CH

CL

CN

CO

CZ

DE

DK

EE

ES

FI

FR

GR

HK

HR

HU

ID

IE

IN

IL

IT

JP

KR

LV

LT

MX

NL

NO

NZ

PL

PT

RO

RU

RS

SE

SG

SI

SK

TH

TR

UA

UK

USA

VN

ZA